Безкоштовні онлайн-події до Міжнародного дня музеїв

Друзі Музею, 18 травня – Міжнародний день музеїв.

Наша команда прагне, аби і в Києві, і в будь-якому населеному пункті України, а також за кордоном ви могли долучитися до всесвітнього дня, який об’єднує культурні інституції та їхніх працівників.

Чекаємо вас на безкоштовних подіях до цього дня.

У Міжнародний день музеїв ви можете відвідати Музей Голодомору безкоштовно. Ми працюємо з 10:00 до 18:00.

НАЖИВО

Щоб забронювати екскурсію, освітнє заняття для школярів чи студентів, дізнатися про аудіогід 33-ма мовами, натисніть на посилання.

Ми розташовані за адресою: Київ, вул. Лаврська 3. Прокладіть маршрут до Музею, натиснувши на кнопку. Дізнатися більше Прокласти маршрут

Темою Міжнародного дня музеїв 2021 є “Майбутнє музеїв: відновлення та переосмислення”. Протягом локдаунів та карантинів ми навчилися по-іншому сприймати роботу та роль музеїв, переосмислювали цінності та вчилися по-іншому спілкуватися з нашими відвідувачів.

І хоча ніщо не замінить досвід, який відвідувач отримує в музеї, ми можемо дізнаватися більше завдяки діджитал-технологіям – відвідуючи лекції й майстер-класи та спілкуючись з музейниками онлайн.

ОНЛАЙН

До Дня музеїв ми запускаємо серію безкоштовних онлайн-занять.

Оберіть тему, день, час та відвідайте Музей. “Історія одного щоденника”

Для кого: учні 9–11 класів. Забронювати місце

13.05 /четвер/ 11:00 / 14:00 На заняття учні навчаться працювати з архівними джерелами, джерелами особистого походження (щоденники), візуальними джерелами (світлини), дізнаються про основні аспекти політики комуністичного тоталітарного режиму (процеси колективізації і розкуркулення) та становище українців у 1930–1933 роках (зокрема під час Голодомору-геноциду 1932–1933 років) крізь призму спогадів вчительки з Харківщини Олександри Радченко.

14.05 /п’ятниця/ 11:00 / 14:00 Які ми маємо невід’ємні права?  Де і як ми зараз їх реалізовуємо?  Де шукати відповідь, коли порушують ваше право та дискримінують вас? На ці та інші питання ми знайдемо відповідь під час тренінгу. Мета заняття — зрозуміти сучасні права людини, закріплені в міжнародному та національному законодавстві, розвинути емпатію та негативне ставлення до фактів дискримінації, порушення свобод і зазіхань на життя. Також ви дізнаєтеся про порушення прав людини в СССР, зокрема про злочин геноциду українського народу — Голодомор 1932–1933 років.

” У пошуках права”

Для кого: підлітки 10–14 років / сімейне відвідування Забронювати місце

Екскурсія Музеєм онлайн (українська мова)

Для кого: школярі від 13 років і дорослі Забронювати місце

18.05 /вівторок/ 11:00 / 14:00 Це унікальна можливість потрапити до музею просто з дому, зі своєї школи чи з будь-якого куточку світу. Формат відеоекскурсії дає змогу зануритися в атмосферу музею, дізнатися про історію Голодомору, переглянути уривки відеохронік, почути свідчення очевидців та побачити унікальні предмети, яких немає в основній експозиції музею. Відеоекскурсія розрахована на школярів від 13 років і дорослих. Вона складається з двох частин. Перша — це відеоролик-подорож музеєм Голодомору. Друга — спілкування зі співробітницею музею.

Екскурсія Музеєм онлайн (англійська мова)

19.05 /середа/ 11:00 / 14:00

Цю відеоекскурсію ми розробили для школярів від 13 років та дорослих, а також іноземців, діаспорян та тих,  хто поглиблено вивчає англійську мову. Забронювати місце

“Геноцид  – що це?”

Для кого: учні 9–11 класів Забронювати місце

20.05 /четвер/ 11:00 / 14:00

Заняття має на меті сформувати у школярів знання про походження і значення терміну «геноцид». На уроці співробітник музею розповідає про Рафаеля Лемкіна та «Конвенцію про запобігання злочину геноциду». Учні ознайомлюються з документами 1932–33 років, аналізують події в Україні того часу, а для того, щоб простежити, як саме впроваджувалися геноцидні дії, переглядають свідчення очевидців Голодомору.

Ми завжди раді отримувати зворотний зв’язок, запитання та листи від вас – сконтактувати з командою можна через email. Написати на скриньку

Щиро,

команда Музею Голодомору

Залишаймося на зв’язку – за посиланнями знаходяться наші соціальні мережі:

А також слідкуйте за нашим сайтом: Сайт Музею Голодомору

Ви отримали цей лист, тому що підписані на email розсилку Музею Голодомору. В ній ми розповідаємо про новини музею, історію, здобутки та команду.

Відмовитися від розсилки

Відправлено через Вiдмовитись вiд розсилки

(Всього переглядів - 46)