Структура Об’єднаної територіальної організації профспілки працівників освіти і науки України Яворівської, Новояворівської міських територіальних громад

 

C к л а д
ради ОТО профспілки працівників освіти і науки України Яворівської, Новояворівської міських територіальних громад

1.     Баглай Оксана Олексіївна – голова профкому Дацьківського ЗЗСО І-ІІ ступенів.

2.     Базюк Ольга Іванівна – голова профкому Оселівського ЗЗСО І-ІІ ступенів.

3.     Баліцька Любов Володимирівна – голова профкому Середкевичівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів.

4.     Бесага Марія Ахматназібовна – голова профкому  Немирівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів.

5.     Бицьо Марія Василівна – голова профкому Сарнівського ЗЗСО І-ІІ ступенів.

6.     Болонна Оксана Дмитрівна – голова профкому Рогізнянського ЗЗСО І-ІІІ ступенів.

7.     Бурмеха Марія Степанівна – голова профкому Добростанського ЗДО.

8.     Буфан Любов Ярославівна – голова профкому  Новояворівського ЗЗСО  І-ІІІ ступенів №1».

9.     Валах Ірина Володимирівна – голова профкому Краковецького ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Романа Шухевича.

10. Вань Ірина Анатоліївна – голова профкому Терновицького ЗЗСО І-ІІ ступенів.

11. Вариченко Галина Михайлівна – голова прокому Салашівської ЗЗСО І-ІІ ступенів.

12. Войтович Галина Романівна – голова профкому Мужиловицького ЗЗСО І-ІІ ступенів.

13. Вощак Наталія В’ячеславівна – голова профкому Новинського ЗЗСО І-ІІ ступенів імені Тараса Пазина.

14. Вус Віра Іванівна – голова профкому Черчицького ЗЗСО І-ІІ ступенів.

15. Глова Микола Миколайович – голова профкому Шклівської ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Мар’яна Корчака.

16. Глова Уляна Миколаївна – голова профкому Яворівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2.

17. Гончар Катерина Андріївна – голова профкому Старицького ЗДО.

18. Гошко Тетяна Петрівна – голова профкому Старицького ЗЗСО І-ІІІ ступенів.

19. Грет Марія Миколаївна – голова профкому Немирівського ЗДО.

20. Гріщук Наталія Іванівна – голова профкому Завадівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів.

21. Дацко Марія Ярославівна – голова профкому Свидницького ЗЗСО І-ІІ ступенів.

22. Денега Галина Степанівна – голова профкому Чернилявського ЗДО.

23. Деркач Ольга Ігорівна – голова профкому Яворівського центру дитячої та юнацької творчості.

24. Дутко Ольга Іванівна – профорганізатор Любинського ЗДО.

25. Жук Ольга Федорівна – голова профкому Грушівського ЗЗСО І-ІІ ступенів.

26. Замрій Любов Іванівна – профорганізатор Шклівського ЗДО.

27. Запотічна Леся Омельянівна – голова профкому відділу освіти Новояворівської міської ради.

28. Захар Галина Михайлівна – голова профкому Залузького ЗЗСО І-ІІ ступенів.

29. Ілик Ірина Миколаївна – голова профкому КЗ ЛОР «Краковецького навчально-реабілітаційного центру І-ІІ ступенів з поглибленою професійною підготовкою.

30. Караїм Борис Антонович – голова профкому Кам’янобрідського ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Петра Андрусіва.

31. Квас Наталія Михайлівна – голова профкому Котівського ЗЗСО І-ІІ ступенів імені Михайла Логина.

32. Кобзяк Надія Романівна – голова профкому Наконечнянського ЗЗСО І-ІІ ступенів імені Героя України Романа Сеника.

33. Коваль Оксана Андріївна – голова профкому Новояворівського ЗЗСО  І-ІІІ ступенів №2.

34. Когут Степан Васильович – голова профкому Добростанського ЗЗСО І-ІІ ступенів.

35. Козак Оксана Михайлівна – голова профкому Глиницького ЗЗСО І-ІІІ ступенів.

36. Королишин Ірина Миколаївна – профорганізатор Старицької початкової школи.

37. Криван Марія Іванівна – голова профкому Завадівського ЗДО.

38. Кудан Марія Семенівна – голова профкому Яворівського ЗДО №4.

39. Курильчик Станіслав Йосипович – голова прокому Воледобростанського ЗЗСО І-ІІ ступенів.

40. Кучма Ірина Богданівна – голова профкому Новояворівського ЗДО №1.

41. Лазорко Оксана Володимирівна – голова профкому відділу освіти Яворівської міської ради.

42. Лин Віра Михайлівна – голова профкому Чолгинського ЗЗСО І-ІІ ступенів.

43. Лисик Марія Григорівна – голова профкому Новояворівського ЗДО №7

44. Луньо Надія Павлівна – голова профкому Яворівської гімназії імені Осипа Маковея.

45. Льода Лідія Степанівна – голова профкому Дрогомишлянського ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Петра Василихи.

46. Маковецька Руслана Михайлівна – голова профкому Коханівського ЗЗСО І-ІІ ступенів.

47. Маланчук Марія Юліанівна – голова профкому Калинівського ЗЗСО І-ІІ ступенів.

48. Малець Лідія Андріївна – голова профкому Яворівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3 імені Тараса Шевченка.

49. Мелих Ірина Михайлівна – голова профкому Прилбицького ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Митрополита Андрея Шептицького.

50. Микіч Орест Миколайович – голова профкому Новояворівського міжшкільного навчально-виробничого комбінату.

51. Митка Петрунеля Петрівна – голова профкому Бунівського ЗДО.

52. Місик Іванна Володимирівна – профорганізатор Краковецького ЗДО.

53. Мотиль Ольга Богданівна – голова профкому Новояворівської початкової школи.

54. Муравель Наталія Петрівна – голова профкому Смолинського ЗЗСО І-ІІІ ступенів.

55. Наполова Людмила Василівна – голова профкому Верблянського ЗЗСО І-ІІІ ступенів.

56. Обаряник Марія Дмитрівна – голова профкому Вороблячинської ЗЗСО І-ІІ ступенів імені Героя України Віталія Коцюби.

57. Паньковець Наталія Степанівна – голова профкому Яворівського ЗДО №3.

58. Піта Наталія Василівна – голова профкому Яворівського ЗДО №1.

59. Плекан Зоряна Богданівна – голова профкому Новояворівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3.

60. Погребінський Віктор Анатолійович – голова профкому Яворівської дитячої юнацько-спортивної школи.

61. Пшендровська Олена Василівна – голова профкому ДНЗ №5 м. Новояворівська.

62. Середа Ірина Романівна – голова профкому Яворівського НВК «ДНЗ – ЗОШ І ступеня».

63. Ситків Леся Василівна – голова профкому Наконечнянського ЗЗСО І-ІІІ ступенів.

64. Соболєва Ірина Богданівна – голова профкому Яворівської початкової школи.

65. Стасів Ольга Володимирівна – голова профкому Новояворівського НВК «ЗОШ ІІ ступеня – ліцей».

66. Телегей Оксана Богданівна – голова профкому Бунівського ЗЗСО І-ІІ ступенів імені Юрія Липи.

67. Тимчина Оксана Михайлівна – голова профкому Новояворівського ЗДО №4.

68. Турба Наталія Богданівна – голова профкому Староярського ЗЗСО І-ІІ ступенів імені Героя України Романа Варениці.

69. Федак Ростислав Володимирович – голова профкому Віжомлянського ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Івана Севери.

70. Федунь Наталія Миколаївна – Семирівського ЗЗСО І-ІІ ступенів імені Юрія Прихода.

71. Фульмес Любов Степанівна – голова профкому Нагачівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів.

72. Фургало Галина Петрівна – голова профкому Любинського ЗЗСО І-ІІІ ступенів.73. Худик Світлана Мирославівна – голова профкому Новояворівського ЗДО №9.

74. Чепіль Марія Іванівна – голова профкому Прилбицького ЗДО.

75. Швед Наталія Романівна – голова профкому Яворівського ЗДО №2.

76. Юрас Світлана Іванівна – голова профкому Бердихівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів.

77. Якимишин Людмила Миколаївна – голова профкому Чернилявської ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Теодора Перуна.

78. Яковлєва Оксана Володимирівна – профорганізатор Наконечнянського ЗДО.

Комісії ОТО ради профспілки працівників освіти і науки України Яворівської, Новояворівської міських територіальних громад

  • З питань організаційної роботи;
  • З питань соціально-економічного захисту і правової роботи;
  • З питань заробітної плати;
  • З питань інформаційного забезпечення;
  • З питань житлово-побутового та пенсійного забезпечення;
  • З питань культурно-масової та спортивно-оздоровчої;
  • З питань охорони праці та техніки безпеки.

 

 

(Всього переглядів - 570)