Первинні профспілкові організації

ЯВОРІВСЬКОЇ ТГ СТАНОМ НА 01 січня 2023 РОКУ

№ з/п Назва навчального закладу Прізвище, ім’я, по батькові голови профкому Кількість
членів
профспілки
1 Краковецький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені Романа Шухевича Яворівської міської ради Львівської області Валах Ірина Володимирівна 55
2 Немирівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів  Яворівської міської ради Львівської області Бесага Марія Ахматназібовна 46
3 Яворівська гімназія імені Осипа Маковея Яворівської міської ради Львівської області Луньо Надія Павлівна 73
4 Яворівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2 Яворівської міської ради Львівської області Глова Уляна Миколаївна 77
5 Яворівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №3 імені Тараса Шевченка Яворівської міської ради Львівської області Малець Лідія Андріївна 82
6 Верблянський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів    Яворівської міської ради Львівської області Наполова Людмила Василівна 40
7 Віжомлянський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів    імені Івана Севери Яворівської міської ради Львівської області Федак Ростислав Володимирович 44
8 Глиницький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів    Яворівської міської ради Львівської області Козак Оксана Михайлівна 44
9 Дрогомишлянський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені Петра Василихи Яворівської міської ради Львівської області Льода Лідія Степанівна 39
10 Завадівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Яворівської міської ради Львівської області Гріщук Наталія Іванівна 42
11 Любинський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів   Яворівської міської ради Львівської області Фургало Галина Петрівна 46
12 Нагачівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів   Яворівської міської ради Львівської області Фульмес Любов Степанівна 58
13 Наконечнянський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів  Яворівської міської ради Львівської області Ситків Леся Василівна 42
14 Рогізненський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів  Яворівської міської ради Львівської області Болонна Оксана Дмитрівна 42
15 Середкевицький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів  Яворівської міської ради Львівської області Баліцька Любов Володимирівна 48
16 Смолинський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів  Яворівської міської ради Львівської області Муравель Наталія Петрівна 38
17 Чернилявський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів  імені Теодора Перуна Яворівської міської ради Львівської області Якимишин Людмила Миколаївна 38
18 Бунівський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів імені Юрія Липи Яворівської міської ради Львівської області Телегей Оксана Богданівна 24
19 Вороблячинський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів імені Героя України Віталія Коцюби Яворівської міської ради Львівської області Обаряник Марія Дмитрівна 29
20 Грушівський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів  Яворівської міської ради Львівської області Жук Ольга Федорівна 25
21 Дацьківський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів   Яворівської міської ради Львівської області Баглай Оксана Олексіївна 33
22 Залузький заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів  Яворівської міської ради Львівської області Захар Галина Михайлівна 24
23 Калинівський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів   Яворівської міської ради Львівської області Маланчук Марія Юліанівна 26
24 Котівський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів імені Михайла Логина Яворівської міської ради Львівської області Квас Наталія Михайлівна 30
25 Коханівський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів   Яворівської міської ради Львівської області Маковецька Руслана Михайлівна 26
26 Наконечнянський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів імені Героя України Романа Сеника Яворівської міської ради Львівської області Кобзяк Надія Романівна 28
27 Новинський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів імені Тараса Пазина Яворівської міської ради Львівської області Вощак Наталія В’ячеславівна 24
28 Оселівський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів  Яворівської міської ради Львівської області Базюк Ольга Іванівна 36
29 Салашівський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів   Яворівської міської ради Львівської області Вариченко Галина Михайлівна 27
30 Сарнівський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів   Яворівської міської ради Львівської області Бицьо Марія Василівна 23
31 Свидницький заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів   Яворівської міської ради Львівської області Дацко Марія Ярославівна 27
32 Семирівський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів імені Юрія Прихода  Яворівської міської ради Львівської області Федунь Наталія Миколаївна 31
  33 Староярський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів імені Героя України Романа Варениці Яворівської міської ради Львівської області Турба Наталія Богданівна 31
34 Черчицький заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів   Яворівської міської ради Львівської області Вус Віра Іванівна 35
35 Яворівська початкова школа Яворівської міської ради Львівської області Соболєва Ірина Богданівна 32
36 Яворівський навчально-виховний комплекс «Заклад дошкільної освіти – початкова школа» Яворівської міської ради Львівської області Середа Ірина Романівна 58
37 Яворівський  заклад дошкільної освіти № 1 Піта Наталія Василівна 26
38 Яворівський закладу дошкільної освіти № 2 Швед Наталія Романівна 41
39 Яворівський заклад дошкільної освіти № 3 Паньковець Наталія Степанівна 28
40 Яворівський заклад дошкільної освіти № 4 Кудан Марія Семенівна 29
41 Немирівський  заклад дошкільної освіти Грет Марія Миколаївна 23
42 Краковецький  заклад дошкільної освіти Місик Іванна Володимирівна 11
43 Завадівський заклад дошкільної освіти Криван Марія Іванівна 15
44 Чернилявський заклад дошкільної освіти Денега Галина Степанівна 16
45 Наконечнянський заклад дошкільної освіти Яковлєва Оксана Володимирівна 14
46 Любинський  заклад дошкільної освіти Дутко Ольга Іванівна 14
47 Бунівський  заклад дошкільної освіти Митка Петрунеля Петрівна 14
48 Яворівська дитячо-юнацька спортивна школа Яворівської міської ради Львівської області Погребінський Віктор Анатолійович 18
49 Яворівський центр дитячої та юнацької творчості Яворівської міської ради Львівської області Деркач Ольга Ігорівна 15
50 Відділ освіти Яворівської міської ради Львівської області Лазорко Оксана Володимирівна 48
51 КЗ ЛОР «Краковецького НРЦ І-ІІ ступенів з поглибленою професійною підготовкою» Ілик Ірина Миколаївна 27
 

НОВОЯВОРІВСЬКОЇ ТГ
станом на 01 січня 2023 року

№ з/п Назва навчального закладу

Прізвище, ім’я, по батькові голови профкому

Кількість членів профспілки
1 Новояворіський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 1 Новояворівської міської ради Буфан Любов Ярославівна 119
2 Новояворіський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 2 Новояворівської міської ради Коваль Оксана Андріївна 134
3 Новояворіський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 3 Новояворівської міської ради Плекан Зоряна Богданівна 151
4 Новояворіський ліцей Новояворівської міської ради Стасів Ольга Володимирівна 60
5 Шклівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені Мар’яна Корчака Новояворівської міської ради Глова Микола Миколайович 85
6 Бердихівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Новояворівської міської ради Юрас Світлана Іванівна 30
7 Кам’янобрідський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені Петра АндрусіваНовояворівської міської ради Караїм Борис Антонович 33
8 Прилбицький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені Митрополита Андрея Шептицького Новояворівської міської ради Мелих Ірина Михайлівна 65
9 Старицький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені Юрія КостіваНовояворівської міської ради Гошко Тетяна Петрівна 61
10 Воледобростанський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Новояворівської міської ради Курильчик Станіслав Йосипович 23
11 Добростанський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Новояворівської міської ради Когут Степан Васильович 29
12 Мужиловицький заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Новояворівської міської ради Войтович Галина Романівна 34
13 Терновицький заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Новояворівської міської ради Вань Ірина Анатоліївна 35
14 Чолгинський заклад загальної середньої освіти І-ІІступенів Новояворівської міської ради Лин Віра Михайлівна 29
15 Новояворіська початкова школа Новояворівської міської ради Мотиль Ольга Богданівна 52
16 Старицька початкова школа Новояворівської міської ради Королишин Ірина Миколаївна 10
17 Новояворівський МНВК Микіч Орест Миколайович 23
18 Новояворівський заклад дошкільної освіти № 1 Новояворівської міської ради Кучма Ірина Богданівна 58
19 Новояворівський заклад дошкільної освіти № 4 Новояворівської міської ради Тимчина Оксана Михайлівна 64
20 Новояворівський заклад дошкільної освіти № 5 Новояворівської міської ради Пшендровська Олена Василівна 65
21 Новояворівський заклад дошкільної освіти № 7 Новояворівської міської ради Лисик Марія Григорівна 82
22 Новояворівський заклад дошкільної освіти № 9 Новояворівської міської ради Худик Світлана Мирославівна 80
23 Шклівський заклад дошкільної освіти Новояворівської міської ради Замрій Любов Іванівна 9
24 Прилбичівський заклад дошкільної освіти Новояворівської міської ради Чепіль Марія Іванівна 39
25 Старицький заклад дошкільної освіти Новояворівської міської ради Гончар Катерина Андріївна 30
26 Добростанський заклад дошкільної освіти Новояворівської міської ради Бурмеха Марія Степанівна 19
27 Відділ освіти Новояворівської міської ради Запотічна Леся Омельянівна 34

 

(Всього переглядів - 345)