Департамент освіти і науки Львівської обласної державної дміністрації
КЗ ЛОР «Львівський обласний інститут
післядипломної педагогічної освіти»
Навчально-методичний центр освіти м.Львова
Львівський професійний коледж готельно-туристичного
та ресторанного сервісу
Львівський обласний центр Гуманної Педагогіки
Притулок для дітей Служби у справах дітей Львівської ОДА
ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ
7 – 9 лютого 2020 року у Львові відбудеться
Перша Всеукраїнська педагогічна різдвяна конференція
Тема: «Українська школа в умовах гострих викликів ХХІ ст.: сталий клімат – духовний гуманізм».
Лейтмотив: «Скажімо Слово про Школу, яка є: вогнищем духовності і моральності, майстернею людяності, законодавицею якості життя, дарителькою Світла і могутності знань, берегинею культури і мови, сіячкою духовного і доброго.(Ш. Амонашвілі)
Провідна ідея: «Наша праця – формування людини, і це покладає на нас особливу відповідальність, яку ні з чим не зіставити» (В. Сухомлинський)
Мета конференції: осмислення розвитку вітчизняної школи в умовах гострих викликів ХХІ ст. і реформування освіти; напрацювання моделі школи як культурно-освітнього зерна місцевої громади; обмін кращими напрацюваннями в царині організації шкільної життєдіяльності, укладення зв’язків для міжшкільної дружби та взаємодії, напрацювання моделей партнерських стосунків.
До участі запрошуються засновники й керівники закладів загальної середньої освіти та їх заступники, керівники органів управління освітою ОТГ, районів і міст, методисти інформаційно-методичних центрів освіти, батьки та всі, кого хвилює стан освіти та майбутнє нашої країни.
Прохання до всіх, хто читає даний інформаційний лист взяти анонімну участь в короткому он-лайн опитуванні на предмет вивчення громадської думки з освітніх питань за наступним посиланням: (детальніше)
Перший день – 7 лютого
Практико-орієнтовані екскурсії до закладів загальної середньої освіти Львова. Розподіл по школах буде здійснено в порядку формування списку учасників, про що вони будуть проінформовані персонально на вказану в заявці електронну адресу.
Початок об 11:00, детальна інформація буде надіслана персонально після реєстрації і поділу зареєстрованих учасників по школах.
Екскурсії містом у складі груп після відвідування шкіл.
16.45 – збір в актовій залі коледжу за адресою: м. Львів, вул. І. Пулюя, 36.
17.00 – Панельна дискусія:
«Професійна освіта як екзаменатор готовності випускника школи до навчання впродовж життя»
Другий день – 8 лютого
Реєстрація учасників конференції 8 лютого 2020 року з 8:00 до 9:00
за адресою: вул. І. Пулюя, 36.
Другий і третій дні – 8 і 9 лютого:
9.00 – робота згідно заявлених рубрик за адресою: м. Львів, вул. І. Пулюя, 36.
Рубрики конференції:
- майстер-класи, тренінги, воркшопи тощо – 90 хв.
- «Є задум!» – творча новинка, яка ще не знайшла свого практичного втілення. Виступ: до 15 хв.
- «Скарбничка моїх управлінських знахідок» – власний позитивний досвід. Виступ: до 15 хв.
- панельні дискусії 8-9 лютого:
- «Малокомплектні школи: закрити не можна залишити»
- «Учитель і технологія: хто кого?»
- «Здорова школа – здорова нація»
- «Школа В. Сухомлинського: право на життя чи забуття?»
- «Кадрова політика автономної школи: сучасні виклики та перспективи розвитку»
- «Академічна доброчесність: міфічна концепція чи дієвий інструмент забезпечення якості освіти»
- «Соціальний захист педагога: вижити можна, жити – ні?»
- «Міфи і реалії сучасного виховання»
Умови участі у конференції:
Участь у роботі конференції БЕЗКОШТОВНА.
Для тих, хто захоче отримати сертифікат на 30 годин та інформаційно-методичні матеріали заходу – оргвнесок у сумі 250 грн. при реєстрації.
Сертифікат учасника видається тільки за фактом особистої участі в роботі конференції, передбачає отримання збірника та інших конференційних матеріалів.
Проїзд, проживання та харчування учасників конференції здійснюється за рахунок сторони, що відряджає або власним коштом.
Кількість місць обмежена. Для участі в конференції до 30.01.2020 р. потрібно пройти онлайн-реєстрацію за наступним посиланням:(детальніше)
Планується видання збірника матеріалів конференції.
Прохання до всіх, хто зголошується до будь-якого формату виступу або хоче висловити свої думки з означених питань панельних дискусій незалежно від особистої присутності, надсилати свої робочі матеріали (тези виступу на панельній дискусії, розробки майстер-класів, тренінгів тощо) в електронному варіанті на адресу: Lvivconf2020@gmail.com.
Заявки на виступ та матеріали для збірника робіт подаються до 20 січня 2020 р.
Оргкомітет залишає за собою право відібрати з-поміж авторів надісланих матеріалів тих учасників, що виступлять експертами заявлених панельних дискусій чи ведучими своїх заходів (майстер-класів, тренінгів тощо).
Вимоги до оформлення друкованих матеріалів
- Тези виступів необхідно подати в електронному вигляді: формат листка – А4 (орієнтація книжкова), поля – верхнє, нижнє, праве, ліве – 2 см, шрифт – Times New Roman, кегль 14, звичайного стилю, без переносів та табуляцій, інтервали – міжрядковий – півтора, відступ першого рядка – 1,25 см, вирівнювання абзаців – за шириною.
- Автор несе відповідальність за правильність та достовірність, орфографічну, лексичну та стилістичну грамотність поданого матеріалу, за точне цитування джерел і літератури та посилання на них.
- Обсяг матеріалу на друк – 4 -5 сторінок. Література подається наприкінці загальним списком у алфавітному порядку. Список використаних джерел та літератури оформляється відповідно до вимог ДСТУ ГОСТ 7.1:2006 “Система стандартів з інформації, бібліотечної та видавничої справи. Бібліографічний запис. Бібліографічний опис. Загальні вимоги та правила складання”. У посиланні на використані джерела та літературу зазначається їх порядковий номер у списку літератури та сторінка, які проставляються у квадратних дужках (наприклад: [4, с.32]). Якщо автор використовує посилання на декілька літературних джерел, то це зазначається так: [4; 32].
- Матеріали без бібліографії розглядатися не будуть.
- Структура поданого матеріалу:
– назва панельної дискусії/формату пропонованого заходу (майстер-клас, тренінг тощо) по центру;
- назва виступу;
- відомості про автора: прізвище, ім’я, посада, місце праці, № тлф, ел.адреса;
- ключові слова (6-8 слів);
- актуальність теми, виклад своєї думки згідно теми панельної дискусії (для майстер-класів, тренінгів тощо – мета, завдання, регламент та орієнтовний зміст роботи, форма підведення підсумків роботи), висновки і пропозиції;
- бібліографія
Підписуйтесь на щоденник конференції, який буде вестися в групі «Гуманна педагогіка України» у мережі Facebook: https://www.facebook.com/groups/438225293202752/?ref=bookmarks
Варіанти поселення (бронювати самостійно)
Хостел Львівського професійного коледжу готельно-туристичного та ресторанного сервісу (вул. Пулюя, 36). Бронювати за тел. 067-680-61-60. Від залізничного вокзалу — маршрутка №32 (зупинка вул.Пулюя), від головного автовокзалу на вул Стрийсьскій — маршрутка №10.
Гостєві кімнати Львівської середньої спеціальної музичної школи-інтернату ім. С. Крушельницької (вул. Зелена, 10). Бронювати за тел. 096-367-90-41 – Людмила Євгенівна. Від залізничного вокзалу – трамваї №1, №9, від автовокзалу на вул. Стрийській – тролейбус №25, маршрутка №3А (зупинка вул. Шота Руставелі).
Львівське державне училище фізичної культури (вул. Княгині Ольги, 1). Бронювати за тел. 067-947-03-08 Євгенія Антонівна. Від залізничного вокзалу – трамвай №9 до трамвайного парку, далі трамвай №3.
Хостел, вул. Архипенка, 2. Бронювати за тел.
097-94-97-792 Софія Петрівна. Від залізничного вокзалу – трамвай №9, зупинка вул. Івана Франка, від Стрийського автовокзалу – маршрутка №3А до Стрийського ринку.
Хостел ТКЦ «Княжий», вул. В. Великого, 125. Бронювати за тел.: +38(032) 263 12 14.