Футбольний турнір

Футбольним турніром вшанували пам’ять Героя Яворівщини
Другий рік поспіль наприкінці весни в Яворові міні-футбольним турніром спортивні команди освітніх закладів територіальної громади вшанували пам’ять провідника ОУН-УПА на Яворівщині 1947-48 років Євгена Смука, іменем якого названо стадіон міста.
Під час урочистого відкриття учасників турніру привітав голова Яворівської міської ради Ігор Грабовський, а директор спортивної споруди Михайло Грицан створив сприятливі умови для проведення змагань, в яких взяло участь 11 команд. Після завершення за коловою системою змагань у двох групах юні футболісти Дацьківської гімназії у матчі зі спортсменами Яворівського ЗЗСО І-ІІІ ст. ім.Т.Шевченка вибороли третє призове місце. У фінальному матчі після нічийного результату 2:2 з краківчанами команда Яворівського ліцею ім.О.Маковея у післяматчевих пенальті, здобувши перемогу 4:3, стала чемпіоном турніру. Заступник начальника відділу освіти Яворівської міської ради Богдан Станько вручив переможцям кубок імені Євгена Смука, а учасникам команд-призерів—грамоти від міського голови. Індивідуальні пам’ятні призи отримали: кращого воротаря – Максим Ільо ( Краковецький ЗЗСО І-ІІІ ст. ім.Р.Шухевича),кращого нападника – Остап Павленко (Яворівської ЗЗСО І-ІІІ ст. ім.Т.Шевченка ),кращого гравця турніру – Богдан Вольбин (Яворівський ліцей ім.О.Маковея).
Наступні місця у змаганнях посіли команди Наконечнянського ЗЗСО І-ІІІ ст., Новинівської гімназії ім. Т.Пазина, Середкевицького ЗЗСО І-ІІІ ст., Нагачівського ЗЗСО І-ІІІ ст., Верблянського ЗЗСО І-ІІІ ст., Яворівського ЗЗСО І-ІІІ ст. N 2 і Любинського ЗЗСО І-ІІІ ст. Кваліфіковано провели суддівство матчів педагоги Богдан Мисько, Андрій Юрійчук, Ярослав Пісоцький, Василь Боровий і Роман Букарін.
Світла пам’ять про одного з кращих футболістів Яворівщини середини минулого століття, героя національно-визвольних змагань Євгена Смука, який загинув у бою з ворогами 1948 року в Бунові, житиме в серцях свободолюбивих українців і надихатиме їх до боротьби з окупантами.