Районний чемпіонат школярів з волейболу

17 лютого у спортивних залах Яворівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів ім. Тараса Шевченка та Яворівської ДЮСШ відбувся чемпіонат Яворівського району з волейболу за програмою обласних спортивних ігор школярів (гімназіади) Львівщини 2023-2024 навчальному році. На урочистому відкритті турніру заступник начальника відділу освіти Яворівської міської ради Станько Богдан Миронович привітав учасників змагань першого районного чемпіонату.
Змагання відбувалися за коловою системою. У юнацькому турнірі без поразок завершили чемпіонат волейболісти Яворівської територіальної громади (тренер Петро Романик). Поступившись тільки чемпіону, друге призове місце вибороли новояворівчани (тренер Олег Шипка). В напруженій цікавій боротьбі юні волейболісти Шегинівської ТГ (тренер Олексій Буцик) , здобувши вольову перемогу з мінімальним рахунком у матчі зі спортсменами Судової Вишні (тренер Володимир Марко), зайняли третє призове місце.
У чемпіонаті дівчат три спортивні команди набрали однакову кількість очок. І тільки за показником співвідношення ігрових партій чемпіонство здобула команда Судовишнянської територіальної громади (тренер Марія Горечко). Прилбичани з Новояворівської ТГ (тренер Руслана Постоловка) зайняли друге місце, а юні яворівчанки (тренер Петро Романик, які були наймолодші на турнірі, – третє.
Активно підтримувала під час цікавих спортивних змагань юних волейболістів заступник голови Яворівської міської ради Михасяк Катерина Василівна, яка нагородила команди-призери грамотами голови Яворівської районної державної адміністрації Коминського Ярослава Григоровича. Злагоджено і відповідально проводила учнівський турнір суддівська колегія під керівництвом відомих на Яворівщині волейболістів Ігоря Палюха і Петра Романика.
24 лютого в приміщенні Яворівського ліцею відбудеться молодіжний чемпіонат Львівщини з шашок-64 серед учнів 1-11 класів. Запрошуємо представників територіальних громад Яворівського району взяти участь у цьому цікавому дійстві.
Чемпіонат Яворівщини з баскетболу серед юнаків та дівчат відбудеться 25 лютого у приміщенні Яворівської ДЮСШ. Урочисте відкриття турнірів – 11.00 год.