Екологічний квест «Пізнаємо Розточчя: край між двох морів»

У Яворівському національному  природному парку (Львівська область) Місячник до Дня Довкілля завершили екологічним квестом «Пізнаємо Розточчя: край між двох морів».

Учасники квесту, учні 6 класів: опорного закладу «Івано-Франківської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Івана Франка», Лозинського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»,  Дубровицької ЗОШ І-ІІ ст. пройшли станції «Помилка художника», «Цікаві назви», «Вгадай дерево», «Походження культурних рослин», «Народ скаже як завяже», «Різьблена скринька» та  фотостанція «Народні символи», – розгадуючи завдання, які поєднували в собі  знання з природної, а також культурної спадщини регіону.

Метою таких квестів є сучасні підходи до навчального процесу та формування таких компетенцій як екологічна грамотність, навчання упродовж життя, провадження здорового способу життя, які можливі лише при поєднанні формальної та неформальної освіти.

Впродовж місяця також проводилися як теоретичні (екологічні бесіди, уроки), так і практичні (прибирання, висадження дерев та квітів) заходи на території Яворівського НПП, присвячені Дню довкілля за участю учнівської молоді, вчителів, представників місцевого самоврядування, громадськості.

                                                                 Прес-центр Яворівського НПП

(Всього переглядів - 16)