І СЛОВО, І ПІСНЯ, МАТУСЮ, ТОБІ

Напередодні свята Дня матері та з метою пошуку юних талантів Яворівщини відбувся ІІ етап фестивалю-конкурсу «І слово, і пісня, матусю, тобі». Здобувачі освіти нашої громади представили неперевершену авторську прозу та авторську поезію. За результатами конкурсу переможцями ІІ етапу фестивалю-конкурсу цьогоріч стали:
АВТОРСЬКА ПОЕЗІЯ І ВІКОВА КАТЕГОРІЯ
І місце
Лоштин Соломія, учениця 7 класу Яворівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3 імені Тараса Шевченка (учитель Садова Марія Іванівна);
Кропивницька Ілона, учениця Краковецького ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Романа Шухевича ( учитель Тучапська Оксана Іванівна);
ІІ місце
Грицишин Андрій, учень Середкевицького ЗЗСО І-ІІІ ступенів (учитель Ключник Любов Володимирівна);
Щадило Ярина, учениця Грушівської гімназії (учитель Островська Богдана Григорівна);
Бачало Олег, учень 6 класу Завадівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів (учитель Стебелко Алла Іванівна);
Паньо Яна, учениця 3 класу Завадівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів ( учитель Кривоногова Наталія Ярославівна);
Батіг Даніела, учениця Новинської гімназії імені Тараса Пазина (учитель Базюк Василівна Василівна);
ІІІ місце
Марко Надія, учениця 6 класу Свидницької гімназії (учитель Ядлось Наталія Володимирівна);
Баран Діана, учень 6 класу Завадівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів (учитель Стебелко Алла Іванівна);
Семеряк Ірина, учениця 2 класу Завадівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів (учитель Семеряк Світлана Миронівна);
Федьків Вікторія, учениця Грушівської гімназії (учитель Хариш Любов Дмитрівна);
Антонів Оксана, учениця 2 класу Середкевицького ЗЗСО І-ІІІ ступенів (учитель Милькус Леся Романівна);
Токар Ілона, учениця 5 класу Середкевицького ЗЗСО І-ІІІ ступенів (учитель Ферцович Марія Степанівна).
АВТОРСЬКА ПОЕЗІЯ ІІ ВІКОВА КАТЕГОРІЯ
І місце
Корнага Володимир, учень 9 класу Смолинського ЗЗСО І-ІІІ ступенів (учитель Свистович Любов Миколаївна);
Козак Марія, учениця 10 класу Наконечнянського ЗЗСО І-ІІІ ступенів (учитель Лисяк Лідія Іванівна);
ІІ місце
Фульмес Ольга, учениця Коханівської гімназії (учитель Антонишин Наталія Ярославівна);
Мисаньо Ярина, учениця 10 класу Чернилявського ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Теодора Перуна (учитель Гарбуз Галина Дмитрівна);
Тучапець Анастасія, учениця Дацьківської гімназії (учитель Баглай Ярослава Михайлівна);
ІІІ місце
Панчук Юлія, учениця Салашівської гімназії (учитель Бесага Лідія Іванівна);
Вань Ангелина, учениця Наконечнянського ЗЗСО І-ІІІ ступенів (учитель Білецька Наталія Орестівна);
Грицунь Оксана, учениця Любинського ЗЗСО І-ІІІ ступенів (учитель Федунь Наталія Миколаївна);
Копитко Ірина, учениця Салашівської гімназії (учитель Бесага Лідія Іванівна);
АВТОРСЬКА ПРОЗА І ВІКОВА КАТЕГОРІЯ
І місце
Пелих Вікторія, учениця 7 класу Вороблячинської гімназії імені Героя України Віталія Коцюби (учитель Круглій Марія Михайлівна);
ІІ місце
Фірич Захарій, учень 7 класу Середкевицького ЗЗСО І-ІІІ ступенів (учитель Шелемех Леся Степанівна);
Антонів Ірина, учениця 7 класу Середкевицького ЗЗСО І-ІІІ ступенів (учитель Шелемех Леся Степанівна);
ІІІ місце
Була Вікторія, учениця 3 класу Коханівської гімназії (учитель Гузьо Марія Степанівна);
Іванович Марія, учениця 6 класу Староярської гімназії імені Героя України Романа Варениці (учитель Петришин Богдана Богданівна);
Антонів Анна, учениця 8 класу Середкевицького ЗЗСО І-ІІІ ступенів (учитель Керик Віра Юліанівна).
АВТОРСЬКА ПРОЗА ІІ ВІКОВА КАТЕГОРІЯ
І місце
Чорна Анастасія, учениця 9 класу Краковецького ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Романа Шухевича (учитель Ваньо Олександра Степанівна);
ІІ місце
Озимок Олена, учениця 9 класу Вороблячинської гімназії імені Героя України Віталія Коцюби (учитель Круглій Марія Михайлівна).
Велика подяка членам журі, учителям української мови та літератури Яворівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3 імені Тараса Шевченка, за співпрацю, кваліфікованість, неупередженість: Тетяні Карпі, Олександрі Оліярник, Марії Садовій, Надії Тістечок.
Дякуємо учням та їх педагогам – наставникам за поповнення скарбнички інтелектуальних досягнень Яворівської громади! МОЛОДЦІ!!!
Марія Пономарьова, фахівець відділу освіти
(Всього переглядів - 18)