Зустріч обдарованих школярів Яворівщини з керівниками району

16 травня 2019 року в РНД «Сокіл» відбулося нагородження переможців і призерів IІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін, конкурсів, турнірів  та педагогічних працівників, які їх підготували, керівниками району: Самардаком І.С., головою Яворівської районної державної адміністрації, Сичаком В.Ф., головою Яворівської районної ради, Байдою В.П., начальником відділу освіти, Кобицею Я.С., депутатом районної ради, головою районної організації профспілки працівників освіти і науки, головою постійної комісії з питань освіти, культури, спорту та туризму Яворівської районної ради, та  Фірчук О.М., завідувачем методичного кабінету.                           Керівники району привітали переможців та їхніх наставників, подякували за невтомну кропітку працю. Було нагороджено 81 учень та 61 педагог із закладів загальної середньої освіти району.

  • Новояворівський НВК «ЗОШ ІІ ступеня – ліцей»:

– Кутна  Оксана, учениця 11 класу, ІІ місце з правознавства (учитель Барбара Михайло Михайлович), ІІ місце в обласному турнірі юних географів (учитель Костів Галина Михайлівна);

– Раб Іванна – Таміла, учениця 10 класу, ІІІ місце з історії (учитель Мельник Ніна Дмитрівна), ІІІ місце з  правознавства (учитель Барбара Михайло Михайлович), ІІ місце в обласному турнірі юних географів (учитель Костів Галина Михайлівна);

– Сорочинська Марта, учениця 10 класу, ІІІ місце з біології (учитель Бабій Людмила Іванівна);

– Іваник  Богдан, учень 10 класу, ІІІ місце з фізики (учитель Ведута Олександр Віталійович);

– Барандій Олександр, учень 11 класу, ІІ місце з фізики (учитель Кравцов Юрій Вікторович), ІІІ місце з астрономії  (учитель Процікевич Зінаїда Йосипівна);

– Фолюш Дем’ян, учень 9 класу, ІІІ місце з хімії (учитель Громик Ніна Миколаївна), ІІІ місце з математики (учитель Флюд Василь Михайлович);

– Гриник Катерина, учениця 8 класу,  ІІІ місце з географії (учитель Костів Галина Михайлівна);

– Репецька Олександра,  учениця 9 класу,  ІІІ місце з англійської мови (учитель Скобало Світлана Іванівна);

– Данило Марко, учень 9 класу,  ІІІ місце з географії (учитель Костів Галина Михайлівна);

– Карікова Світлана, учениця 10 класу, ІІ місце з екології (учитель Бабій Людмила Іванівна) ІІІ місце в обласному турнірі юних хіміків (учитель Фолюш Іванна Миколаївна);

– Зозуля Олена, учениця 8 класу,  ІІІ місце з української мови та літератури (учитель Шипка Наталія Михайлівна);

– Баран Оксана, учениця 11 класу, ІІІ місце в обласному турнірі юних хіміків (учитель Бориславський Олег Анатолійович);

– Станько Олеся, учениця 11 класу, І місце в обласному турнірі юних економістів;

– Темчук Олена, учениця 11 класу, І місце в обласному турнірі юних економістів (учитель Гула Леся Ярославівна).

 

  • Опорний заклад «Новояворівська ЗОШ І – ІІІ ступенів №1»:

– Пузич  Артур, учень 8 класу, ІІ місце у ІІІ етапі, ІІІ місце у ІV етапі з біології (учитель Харламова Олена Олегівна);

– Гопшта Анна, учениця 8 класу, ІІ місце з історії (учитель Юськів Іванна Василівна);

– Гаврилюк Ольга, учениця 8 класу, ІІ місце з християнської етики (учитель Кушнір Ірина  Миколаївна).

 

  • Новояворівська ЗОШ І – ІІІ ступенів №2:

– Гуль  Максим, учень 10 класу, ІІ місце з географії  (учитель Кіндрат Ірина Володимирівна), І місце в обласному, ІІ місце у всеукраїнському турнірі юних істориків (учитель Плекан Марія Василівна);

– Онуфрієнко  Роман, учень 10 класу, ІІ місце з англійської мови (учитель Кархут Мар’яна Федорівна);

– Козловський Данило, учень 8 класу, ІІІ місце з екології (учитель Бонішко Діана Станіславівна);

– Мальчин Андріана, учениця 11 класу, І місце в обласному турнірі юних біологів;

– Мацерук Дарина, учениця 9 класу, І місце в обласному турнірі юних біологів (учитель Ходонович Людмила Степанівна);

– Дутко Діана, учениця 10 класу, І місце в обласному турнірі юних біологів  (учитель Ходонович Оксана Михайлівна).

 

  • Новояворівська ЗОШ І – ІІІ ступенів №3:

– Попівняк Михайло, учень 10 класу, ІІІ місце з економіки (учитель Гула Леся Ярославівна);

– Ференц Максим, учень  9 класу, ІІ місце з географії (учитель Хабак  Ірина Петрівна);

– Вус Катерина , учениця 8 класу, ІІІ місце з біології (учитель Шпирка Тетяна Володимирівна);

– Рокошевська  Марта, учениця 10 класу, ІІІ місце з географії (учитель Хабак  Ірина Петрівна), І місце в обласному турнірі юних істориків (учитель Горгут Галина Василівна), І місце в обласному турнірі юних економістів (учитель Гула Леся Ярославівна), ІІІ місце в обласному турнірі юних хіміків (учитель Осовська Лада Вікторівна);

– Мамчур Роман, учень  10 класу, ІІІ місце з географії (учитель Хабак  Ірина Петрівна);

– Гуцал Остап, учень  9 класу, ІІІ місце з фізики (учитель Пучак Надія Іванівна);

– Микіч Арсен, учень 9 класу, ІІІ місце з інформатики (учитель Джулай Галина Романівна);

– Попович Еріка-Валерія, учениця 10 класу, І місце в обласному , ІІ місце у всеукраїнському турнірі юних істориків (учитель Горгут Галина Василівна);

– Афанасьєва Марія, учениця 11 класу, І місце в обласному, ІІ місце у всеукраїнському турнірі юних істориків;

– Українець Надія, учениця 9 класу, І місце в обласному турнірі юних істориків (учитель Стецькович Лілія Михайлівна);

– Малець Денис, учень 11 класу, І місце в обласному турнірі юних економістів;

– Кіндрат Віталій, учень 11 класу, І місце в обласному турнірі юних економістів (учитель Гула Леся Ярославівна).

 

  • Яворівська гімназія імені Осипа Маковея:

Гринчак Роман, учень 9 класу, ІІ місце з географії (учитель Шульган Оксана Григорівна);

Флис Наталія, учениця 9 класу, ІІІ місце з хімії;

Пелиньо Вероніка, учениця 8 класу,   ІІІ місце з хімії (учитель Мигаль Надія Петрівна);

Петровська Олександра, учениця 11 класу,   ІІІ місце з біології (учитель Бачало Оксана Романівна);

Маюк Анастасія, учениця 9 класу, ІІІ місце з основ християнської етики (учитель Горох Марія Степанівна);

Сичак Софія, учениця 6 класу, ІІІ місце у ІІІ етапі, учасник IVетапу ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика (учитель Коломієць Галина Іванівна);

Шугалтер Роман, учень11 класу, ІІІ місце в обласному турнірі юних хіміків;

Піта Роман, учень 11 класу, ІІІ місце в обласному турнірі юних хіміків;

Шевчик Іван, учень 10 класу, ІІ місце в обласному турнірі юних географів (учитель Копитко Ольга Семенівна);

Брезгунова Лілія, учениця 10 класу, ІІ місце в обласному турнірі юних географів;

Могила Софія, учениця 9 класу, ІІ місце в обласному турнірі юних географів (учитель Копитко Ольга Семенівна).

  • Яворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2:

Гембаровський  Олег, учень 10 класу, І місце у ІІІ етапі, переможець (І місце) ІV етапу  з інформаційних технологій, ІІ місце з інформатики (учитель Манько Надія Миколаївна);
Бамбурова  Юліана, учениця 11 класу,   ІІ місце у ІІІ етапі, учасник ІV етапу з інформаційних технологій,  (учитель Манько Надія Миколаївна);

Проценко Софія, учениця 10 класу,   ІІ місце з інформаційних технологій;

Лесяк Христина, учениця 9 класу,   ІІІ місце з інформаційних технологій (учитель Манько Надія Миколаївна);

Лесяк Анастасія, учениця 9 класу,   ІІІ місце з трудового навчання (учитель Здебська Леся Михайлівна);

Василишин Дмитро, учень 8 класу, ІІІ місце з інформаційних технологій (учитель Манько Надія Миколаївна);

Ядлось Олексій, учень 10 класу, ІІ місце з біології (учитель Мурин Лариса Іванівна);

Ситків Роман, учень11 класу, ІІІ місце з інформаційних технологій (учитель Манько Андрій Іванович);

Винарчик Наталія, учениця 11 класу,  ІІІ місце з екології  (учитель Мурин Лариса Іванівна);

Стойка  Юлія, учениця 10 класу, ІІІ місце з християнської етики (учитель Здебська Леся Михайлівна).

 

  • Шклівська ЗОШ І – ІІІ ступенів імені Мар’яна Корчака:

Мись Христина, учениця 9 класу, І місце з правознавства, учасник ІVетапу (учитель Сенюта Ярослава Іванівна);

Мисько Владислав, учень 9 класу, ІІ місце з правознавства (учитель Сенюта Ярослава Іванівна), ІІІ місце з інформатики (учитель Чікель Галина Степанівна);

Гнилюх Анастасія, учениця 11 класу, І місце з біології (учитель Лаба Галина Іванівна);

Полюх Романа, учениця 11 класу, ІІІ місце з історії (учитель Сенюта Ярослава Іванівна);

Балушко Христина, учениця 10 класу, ІІІ місце з географії (учитель Пастернак Дарія Іванівна), ІІІ місце з основ християнської етики (учитель Никиль Богданна Михайлівна) ;

Слиш Юлія, учениця10 класу, ІІІ місце з української мови та літератури (учитель Брода Ірина Григорівна);

Цегольник Юрій, учень 9 класу, ІІІ місце з трудового навчання (учитель Лещик Віктор Романович);

Павлисько Анастасія, учениця  9 класу, ІІ місце з трудового навчання (учитель Никиль Уляна Євгенівна);

Назаркевич Анастасія, учениця 10 класу, ІІ місце з трудового навчання (майстер виробничого навчання Новояворівського МНВК Герасімова Галина Ярославівна).

 

  • Опорний заклад «Краковецький ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Романа Шухевича»:

Хоростіль  Володимир, учень 10 класу, ІІ місце з біології, учасник ІVетапу;

Байдала Олеся, учениця 9 класу, ІІ місце з біології (учитель Гангур Світлана Мар’янівна);

Ільків Софія, учениця 6 класу, ІІІ місце  у ІІІ етапі , ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка (учитель Ваньо Олександра Степанівна).

 

  • Середкевицький НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів – ДНЗ»:

Антонів Ангеліна, учениця 9 класу, ІІІ місце з правознавства, (учитель Завадка Михайло Михайлович).

Хомутник Оксана, учениця 10 класу, ІІІ місце з англійської мови (учитель Ферцович Юлія Володимирівна), ІІІ місце з правознавства, ІІІ місце у правових дебатах (учитель Завадка Михайло Михайлович);

Лазар Анастасія , учениця 11 класу, ІІІ місце з правознавства, ІІІ місце у правових дебатах;

Курило Марія, учениця 10 класу, ІІІ місце у правових дебатах (учитель Завадка Михайло Михайлович).

 

  • Наконечнянська ЗОШ І – ІІІ ступенів:

Трофимов Володимир, учень 7 класу, ІІ місце з математики (учитель Гула Ольга Романівна);

Дроф’як Андріана, учениця 11 класу, ІІІ місце з екології (учитель Ситків Леся Василівна).

опорний заклад «Яворівська ЗОШ І – ІІІ ступенів №3 імені Тараса Шевченка»:

Масюк Олег, учень  10 класу, ІІІ місце з інформаційнихтехнологій  (учитель Бісик Богдан Михайлович).

 

  • Нагачівська ЗОШ І – ІІІ ступенів:

Вовк Юлія , учениця 10 класу ІІІ місце з хімії та  учитель Борис Оксана Миронівна.

 

  • Чернилявська ЗОШ І – ІІІ ступенів імені Теодора Перуна:

Турко Ірина, учениця 9 класу, ІІІ місце з української мови та літератури (учитель Гарбуз Галина Дмитрівна).

 

  • Старицька ЗОШ І – ІІІ ступенів:

Горбань Олена, учениця 10 класу, ІІІ місце з основ християнської етики та  (учитель Щадило Віра Степанівна).

 

  • Завадівської ЗОШ І – ІІІ ступенів:

Тутко  Володимир, учень 9 класу, ІІІ місце з історії  (учитель Бачало Оксана Миколаївна).

 

  • опорний заклад «Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Івана Франка»

Парандій Олеся, учения 10 класу, І місце в обласному турнірі юних біологів;

Плесак Назарій, учень 10 класу, І місце в обласному турнірі юних біологів (учитель Тиховська Дарія Іллівна).

 

Лідія Щудлюк, методист методичного кабінету

(Всього переглядів - 68)