До уваги  майбутніх абітурієнтів!


До уваги  майбутніх абітурієнтів про відкриття нової спеціалізації «Видобуток та ювелірна обробка бурштину» на спеціальності «Гірництво» в Національний університет водного господарства та природокористування (м. Рівне).

По завершенню навчання абітурієнт отримає фах гірничого інженера, який дозволить йому працювати на керівних посадах гірничих підприємств, кар’єрах  з видобутку та переробки корисних копалин, а також займатись ювелірною обробкою бурштину та іншого коштовного каміння.

Для студентів в університеті створені всі умови для самореалізації: санаторій профілакторій, база відпочинку на Чорному морі, спортивний комплекс з різними секціями, самодіяльні колективи, спілкування з іноземними студентами, можливість поїздок на стажування, практику та працевлаштування в країнах ЄС.

Для бажаючих отримати військову спеціальність та звання з можливістю працевлаштування в органах поліції, СБУ та інших в університеті після третього курсу дівчатам та хлопцям надається можливість паралельно навчатись на військовій кафедрі і отримати другу вищу освіту за вибраним фахом.

Всіх студентів університет забезпечує гуртожитком.

Запрошую абітурієнтів на навчання на дану спеціальність.

З повагою, завідувач кафедрою розробки родовищ та видобування корисних копалин, доктор технічних наук, професор Корнієнко Валерій Ярославович.

(Всього переглядів - 31)