Група централізованого господарського обслуговування

Штатний розпис групи по централізованому господарському обслуговуванню відділу освіти Яворівської районної державної адміністрації
Посада К-ть один.
Начальник групи по централізованому господарському обслуговуванню 1
Інженер 2.5
Економіст 1
Зав. складом 1
Вантажник 1
Інженер-механік 1
Водій 1
Водій 0,5
Секретар-друкарка 1
Мед. працівник 0.5
Прибиральниця 1.5
Опалювач 1
Сторож 1
Всього 14

 

Боровий Юрій Іванович

Начальник групи централізованого господарського обслуговування відділу освіти Яворівської райдержадміністрації.

Телефон роб. 2-17-86

 

Мошняга Ольга Андріївна

Економіст групи централізованого господарського обслуговування. Розробляє раціональні заходи споживання енергоносіїв згідно встановлених лімітів. Проводить детальний аналіз споживання енергоресурсів (електроенергії, природнього газу, тепла, твердого палива) в розрізі по кожній школі району. Співпрацює з відповідними організаціями, які надають послуги у постачанні електроенергії, природного газу, тепла, води, твердого палива. Забезпечує надання оперативної інформації, звітів згідно форм у відповідні управління.

Телефон роб.2-17-86

 

Гула Ольга Іванівна

Інженер групи централізованого господарського обслуговування. Бере участь у проведенні перевірок, технічного стану будинків, споруд, технічного обладнання, опалювальних систем та обладнання котелень, які знаходяться у підпорядкуванні управління. Проводить закупівлі в системі публічних закупівель Prozorro. Складає тендерну документацію та опис закупівлі в системі публічних закупівель Prozorro.  Складає заявки на виготовлення проектно-кощторисної документації, плани на будівництво та капітальний ремонт шкіл.

Телефон роб.2-17-86

 

Білий Віктор Петрович

Інженер-механік групи централізованого господарського обслуговування. Здійснює дорейсовий огляд автобусів. Реєструє дорожні листи. Здійснює контроль за дотриманням маршрутів водіями автобусів. Проводить ТО автомобілів (технічне обслуговування).

Телефон роб.2-17-86

 

Боровий Ігор Іванович

Інженер групи централізованого господарського обслуговування. Здійснює контроль за складанням актів на списання будівельних матеріалів при проведенні ремонтних робіт в закладах освіти, складає дефектні акти та кошториси на поточний ремонт будівель і споруд закладів освіти.

Телефон роб.2-17-86

 

Буфан Юрій Миколайович

Завідувач складом групи централізованого господарського обслуговування. Приймає на склад, зважує, зберігає і видає із складу різні матеріальні цінності. Контролює ведення обліку наявних на складі матеріальних цінностей і звітну документацію про їх рух. Бере участь у проведенні інвентаризації товарно-матеріальних цінностей.

Телефон роб.2-17-86

 

Кріль Ярослав Петрович

Водій легкового автомобіля групи централізованого господарського обслуговування. Перевіряє технічний стан автомобіля перед виїздом, усуває експлуатаційні несправності, що виникають під час роботи, утримує автомобіль у чистоті і порядку.

Телефон роб.2-17-86

 

 

(Всього переглядів - 490)